OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
3 Niedziela Adwentu,  16 grudnia 2018 roku 

1. W dniu dzisiejszym w naszej wspólnocie rozpoczynamy rekolekcje adwentowe, które będą trwały do środy. Nauki rekolekcyjne w niedzielę na wszystkich Mszach św. a w dni powszednie o godz. 7.00; 11.00 i 18.00. W dni powszednie nie będzie Mszy św. o godz. 7.30. Rekolekcje poprowadzi ks. dr Krzysztof Gałan, Dyrektor Wydziału do spraw Wychowania Katolickiego Kurii Metropolitalnej w Lublinie, którego bardzo serdecznie witamy w naszej wspólnocie. Skorzystajmy w tych dniach rekolekcyjnych z sakramentu pokuty i pojednania. Spowiedź w dniu dzisiejszym na każdej Mszy św., a dni powszednie w godz. 7.00-7.45; 10.45-11.45; 17.45-18.45. Taca na zakończenie rekolekcji przeznaczona jest do dyspozycji rekolekcjonisty, jako nasze podziękowanie za trud przeprowadzenia rekolekcji. Szczegółowy program został umieszczony w gablocie, na stronie internetowej kościoła i naszym Biuletynie.

2. W dniu dzisiejszym rozpoczynamy /16.XII/ Nowennę do Dzieciątka Jezus przed Uroczystością Bożego Narodzenia. Nowenna w naszej wspólnocie w dni powszednie o godz. 10.40. i 17.40, w niedzielę o godz. 17.40. Serdecznie zapraszamy.  

3. W dzisiejszą niedzielę o godz. 19.00 zapraszamy na koncert w ramach cyklu: Wieczory muzyczne w Kościele Pobrygidkowskim. Wystąpi duet organowy: Stanisław Diwiszek i Margaryta Nagaieva, Albert Bryczek - tenor. W programie klasyczna muzyka organowa. Wstęp wolny. Zapraszamy. 

4. Zapraszamy na Roraty od poniedziałku do soboty o godz. 7.00. Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP o godz. 6.40.

5. Świece Caritas oraz opłatki, świece cegiełki, słodki upominek i płytę z pastorałkami można nabyć przy wyjściu z kościoła. Ofiary za opłatki i cegiełki przeznaczone są spłatę zobowiązań powstałych przy renowacji zabytków ruchomych. Za pomoc materialną serdecznie dziękujemy. 

6. Kościół Rektoralny przy współpracy z biurem podróży organizuje pielgrzymki do Włoch i La Salette i innych sanktuariów północnej Francji. Zapisy do końca stycznia 2019 r. Więcej informacji na ulotkach położonych na stoliku pod chórem, stronie internetowej kościoła, w gablocie i zakrystii. 

7. W minionym tygodniu złożono 2 ofiary na kwotę 150,00 zł. Serdecznie dziękujemy za okazana pomoc materialną. Bóg zapłać! Msza św. w intencji ofiarodawców w środę o godz. 7.00. 

8. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: Tygodnika: Niedziela, Gość Niedzielny i naszego Biuletynu.