OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
19 NIEDZIELA ZWYKŁA

11 sierpnia 2019 roku

%MCEPASTEBIN%

 

1. Ofiary zebrane na tacę w dniu dzisiejszym są przeznaczone na Centrum Charytatywne Caritas w Krasnymstawie. Za złożone ofiary serdecznie dziękujemy. 

2. W czwartek Uroczystość Wniebowzięcia NMP, w naszym kościele uroczystość odpustowa. Porządek Mszy św. niedzielny. Po każdej Mszy św. poświęcenie ziół, kwiatów, kłosów zbóż i owoców. Nabożeństwo maryjne zostanie odprawione o godz. 17.30. Kazania odpustowe wygłosi ks. Krzysztof Gałan, Dyrektor Wydziału ds. Wychowania Katolickiego Kurii Metropolitalnej w Lublinie. Serdecznie zapraszamy.

3. W piątek 16 sierpnia o godz. 11.00 Msza św. zbiorowa za wstawiennictwem św. Jana Pawła II. Kartki z intencjami do modlitwy można składać w zakrystii. 

4. W ostatnim czasie złożono 5 ofiar na łączną kwotę 550,00 zł. Dziękujemy. Msza św. w intencji wszystkich ofiarodawców i dobrodziejów w piątek  o godz. 18.00.

5. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: Tygodnika: Niedziela i Gość Niedzielny. Prasa katolicka w cenie 5,00 zł za egzemplarz.  Wszystkim życzymy dobrej, błogosławionej niedzieli i udanego odpoczynku.