Ogłoszenia Duszpasterskie

 15 NIEDZIELA ZWYKŁA B

14 lipca 2024 r. 

 

1. Od dzisiejszej niedzieli w naszej wspólnocie rozpoczynamy nowennę przed uroczystością odpustową ku czci św. Brygidy, Patronki naszego kościoła. Nowenna w dni powszednie po Mszach św. o godz. 11.00 i 18.00, a w niedzielę po Mszy św. o godz. 18.00. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.

2. We wtorek, 16-go lipca o godz. 11.00 Msza Święta wotywna za wstawiennictwem św. Jana Pawła II. Kartki z intencjami do modlitwy można składać w zakrystii. Intencje będą odczytane w ramach modlitwy wiernych. Można zapalić też światełko wdzięczności.

3. W każdy czwartek o godz. 8.00 Msza św. zbiorowa do Judy Tadeusza, patrona spraw trudnych i beznadziejnych, a w każdy piątek o godz. 11.00 Msza św. o św. Brygidzie, patronce naszego kościoła. Kartki z intencjami do modlitwy można składać do świecznika i puszki, które znajdują się przy bocznym ołtarzu. Można też zapalić światełko wdzięczności.

4. W minionym tygodniu złożono 3 ofiar na łączną kwotę 310,00 zł. Bóg zapłać. Msza św. w intencji ofiarodawców w czwartek o godz.7.30.

5. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: Tygodnika: Niedziela, Gość Niedzielny. Wszystkim życzymy dobrej, błogosławionej niedzieli i udanego odpoczynku.