25 Niezdiela Zwykła
24.09.2023 r.
Ogłoszenia Duszpasterskie

1. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy październik - czas modlitwy różańcowej. W naszej świątyni nabożeństwa różańcowe w dni powszednie o godzinie 10.30 i 17.30, a w niedzielę o godzinie 17.30. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.

2. Zarząd Centrum Wolontariatu w Lublinie składa serdeczne podziękowanie za otwartość na potrzeby osób w kryzysie bezdomności i troskę o ich rozwój duchowy. Zebrana kwota umożliwi zakup potrzebnych rzeczy na rekolekcje i częściową opłatę za rekolekcję. Wszystkim, którzy włączyli się w akcję i udzielili materialnego wsparcia dziękujemy, za wyobraźnię miłosierdzia, za dobre i wrażliwe serca na potrzeby ludzi w trudnej sytuacji materialnej. Bóg zapłać.

3. Dobiegły ko końca prace konserwatorskie wnętrza nawy bocznej. Kontynuowane są prace przy elewacji wieży kościoła i wnętrza przedsionka świątyni. Zdemontowany został także krzyż z wieży kościoła, który został przekazany do pracowni konserwatorskiej.

4. W ostatnim tygodniu złożono 3 ofiary na łączną kwotę 500,00 zł. Dziękujemy za wsparcie duchowe i materialne dla naszej świątyni. Msza święta w intencji ofiarodawców w piątek o godzinie 7.00.

5. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Przy wyjściu z kościoła są tygodniki: „Niedziela” i „Gość Niedzielny” oraz kolejny numer naszego Biuletynu.